همه چی آرومه، من چه قدر خوشحالم!

1. این روزها از در هر وبلاگی‌ که تو می‌روی یک پست دارد که این جمله‌ی‌ کذایی "همه چی‌ آرومه، من چه قدر خوشحالم!" را چه با ربط و چه بی‌ربط یک جایش جا داده است. من هم که کلا آدم به روزی‌ تشریف دارم و دلم نمی‌خواهد از این خیل آدم های‌ آرام جا بمانم گفتم بگذار تیترش کنم تا نشان دهم همچنان در صحنه می‌باشم!

2. در راستای‌ دانشگاه رفتن و اکتیو شدن و بچه درس خوان گشتن! باید به عرضتان برسانم، استاد محترمی که دو پست قبل ذکر خیرشان بود را چند روز پیش در دانشگاه زیارت کردم، آن هم در حالی‌ که پای راستش تا جایی وسط های رانش- آخر از زانویش به بالا پوشش داشت!!- در گچی سبز رنگ و دلربا به سر می برد! خوبش شد!

3. تازه یک روز است که به خودم مسلط شده ام و باخت بارسا مقابل اینتر را قبول کرده ام! بگذریم از این که مقدار زیادی کری ‌خواندن های فک و فامیل و دوست و آشنا را نوش جان کردم و دو تا شرطی هم که بستم باختم  و فعلا از دستشان متواری‌ می‌باشم!

4. دوباره در راستای دانشگاه رفتن و اکتیو شدن و بچه درس خوان گشتن! باید به عرضتان برسانم، سر یکی‌ از کلاس ها به استاد محترم گفتم:‌"یدونه باشه!" استاد محترم هم شدیدا خرذوقی‌ کردند و  آن قدر بهشان چسبید که به من و مهسا گفتند:‌"برو دست دوستت و بگیر آخر ترم بیا همه چی‌ حله!!"

5. هیچ وقت از سمت راست سبقت نگیرید، چون ممکن است در یک بزرگراه شلوغ وقتی دارید از سمت راست یک نیسانِ‌ آبیِ خسته سبقت می گیرید، همان لحظه یک گل سفید که خروجی را رد کرده است داشته باشد دنده عقب بگیرد و شما هم که خروجی را رد کردید با سرعت به سمت پشت مبارک گل مذکور می روید! چاره ای ‌نمی‌ماند غیر از دستی، معکوس و به مقدار زیادی لطف خدا و رد کردن مویی! بعدش هم یک شب بی‌خوابی که چه بلایی از سر مبارکتان رد شد!

6. با توجه به موارد بالا هنوز همه چی ‌آرومه، من چه قدر خوشحالم!

7. این ترم دانشگاه پر از عجایب شده است! آن هم از نوع استادیش! یکی دیگر از اساتید برجسته ی این ترم ام به مقدار زیادی چشم در آمده!!! تشریف دارند! و از بد روزگار سوژه‌ی لهو و لعب های ایشان سر کلاس نشستن و زل زدن به ساق و غوزک پای ‌اینجانب است! در راستای مبارزه ای‌ خاموش و بی سر و صدا با این مورد نادر بنده از پوشیدن کفش راحتی نایک بدون جوراب به پوشیدن کتونی‌ آل استار با جورابی ساق دار تغییر موضع داده و اگر همین طور پیش برود پیش بینی می‌کنم به پوشیدن بوت تا زانو هم برسم! –خدا همه را به راه راست منحرف فرماید- آمیـــــــــــــــــن!

8. بعد از دو سال، ساخت خانه قدیمی‌مان به پایان رسیده و قرار است تا آخر این ماه برگردیم سر خانه اول! و همین خانه اول شده است عذاب این روزهایم... دل دیدن یک ساختمان هفت طبقه را به جای ‌آن خانه ویلایی ‌دو طبقه با حیاط و حوض توپولو و بوته های یاس و رز و درخت های ‌به و انار و نارنج را ندارم! در این دو سال به غیر از همان شب کذایی ‌گود برداری دیگر سراغش نرفتم و می‌دانم این برگشت دیوانه ام می‌کند...

9. گاهی وقت ها که انقدر کارهای‌ جورواجور یک هو و با هم و بدون در نظر گرفتن طفلکی بودن طرف می‌ریزد سر آدم و تو در آخر له شدن به سر می‌بری، شنیدن صدای‌ یک دوست و گپ زدن با او همچین انرژی مثبتی می‌ریزد داخل رگ هایت که می‌زنی تمام کارهای جور واجور را له و لورده می‌کنی! مورد توجه همان یک دوست من شدیدا منتظر شیرینی‌ فوق لیسانس شما می‌باشم! روشنه؟

10. در آخر هم همچنان همه چی ‌آرومه، من چه قدر خوشحالم!

پ ن : با تشکر ویژه از "ابر چند ضلعی" بابت پست ویژه!

 

 

 

/ 29 نظر / 48 بازدید
نمایش نظرات قبلی
قلم فرانسه

نظری در مورد دانشگاه ندارم. مرده شور ریختش را ببرد. . .خانه ی گل و ببته دار را هستم با این اوصاف همه چی آرومه و منم خوشحالم!

ميثم

خونه جدیدت مبارک! بی خیال بارسا! گریه نکن!!! [بغل]

سامان

1)میگم چطوره شما شروع کنید به نوشتن داستانهای من (یعنی خودتون ) و اساتید ....حتما جالب خواهد بود و پر خواننده 2)چه قدر خوبه بابت چیزهای کوچک خوشحال هستید 3) من بیشتر از گچ سبز رنگش خوشم اومد بنازم به فکر اون کسی که سبز رو نماد کرد سبز اینجا سبز اونجا سبز همه جا 4)واقعا از یک خانه ویلایی به اپارتمان رفتن سخته و درک میکنم 5) در راستای باخت بارسا هم مهم کیفیت است نه کمیت اینتر اگر میشد کادر فنی اش رو هم میاورد میزاشت تو دروازه ولی با اینحال بازم باخت و می باخت در همین راستا بازهم تاکید بر کیفیت است 6)خیلی حرف زدم عذر میخام

عشق مجازی

سلام حالا که همه چی آرومه حالا که همه میگن من کپی خواننده این آهنگم حالا که ما توی بازارچه خیریه غرفه آلوچه و لواشک داریم حالا که از نظرات معلومه اهل خیری و یه کم شک داری حالا که کار ما نشده پر از نیرنگ وریا به من نگو این چند روز رو تبلیغ بازارچه خیریه و قرار وبلاگیمونو نمیکنی منتظر اطلاع رسانیت تا جمعه هستیم سبز باشی

درآمد از اینترنت

وبلاگ جالبی داری. راستی اگه میخوای درآمد اینترنی داشته باشی یه سری به وبلاگ من بزن. دروغ نیست مطمئن باش. حداقل امتحانش که ضرری نداره. شاد و پایدار باشی...

آدرینا بانو

دوست جون .... یاد روزای سبز به خیر.... یادش کردم ...تا فیلتر شدم بیا[نیشخند]

بنفشه خاتون

والله شما خودت هم یه دونه باشی[نیشخند]

ناشناس

همه چی آرومه تو به من دل بستی این چقدر خوبه تو کنارم هستی همه چی آرومه غصه ها خوابیدن شک نداری دیگه تو به احساس من همه چی آرومه من چقدر خوشحالم پیشم هستی حالا بخودم می بالم تو بمن دل بستی از چشات معلومه من چقدر خوشبختم همه چی آرومه تشنه چشماتم منو سیرابم کن منو با لالایی دوباره خوابم کن بگو این آرامش تا ابد پابرجاست حالا که برق عشق تو نگاهت پیداست همه چی آرومه من چقدر خوشحالم...