آه من بسیار خوشبختم!

من خوشبختم.

هر وقت دلم از این شهر  می گیرد، هر وقت دلم هوای تازه می خواهد، ساکم را می بندم، سر ماشین را به سمت خانه باغ کج می کنم و یکی دو ساعت بعد در دنج ترین جای دنیا، در سکوتی ابدی، محو صدای آب و  سحر انگیز بودن سکوت می شوم. ریه هایم را با اکسیژن خالص پر می کنم و برای حال دادن به دلم تا صبح ستاره ها را می شمرم.

من خوشبختم.

در صحرا بالا و پایین می پرم، این پایم به آن پایم پشت پا می زند و با سر زمین می خورم. با بینی غرق خون، زانویی چلاق شده و دستی آش و لاش به خانه بر می گردم.در حمام هنگام شستن سر و رویم از ته دل برای زخم هایی که درد ندارد گریه می کنم و یک خروار از درد های درونیم را بتادین می زنم، در را که باز می کنم از خودم خجالت می کشم، چندین جفت چشم نگران، تمام لحظات بی تابی بی دلیلم، پشت در ایستاده، تعداد قطرات اشکم را می شمردند و دلشان ریش ریش می شد و من چه بی فکر، چه بی مهر... توصیفش سخت است.... گفتن ندارد... فقط تلنگر دارد...

من خوشبختم.

برای تمام داشته هایم. برای تک تکشان و برای ریزه میزه ترینشان. من خوشبختم. زیاد پیش می آید فراموش می کنم این خوشبختی عمیق و در جریان را. غرق می شوم در زندگی بی صاحبی که پایان ندارد، که پر است از روزمرگی، که مشغله اش از یاد می برد تمام داشته هارا، که دل را خفه می کند، قلب را از تپش می اندازد و تو را به داشتن چیزهایی وا می دارد که نابودت می کند. با دست خودت طناب می اندازی گردن خوشبختیت.

من خوشبختم.پ ن: عروسک کوکی فروغ را دوست دارم... زیاد...

/ 8 نظر / 8 بازدید
بیژن آریا

درود بر گرامی همدل. 9سالی هست که وبلاگ نویسم. تاکنون کوشش کردم درحد و اندازه های ملی باقی مانده و وارد سیاست نشوم. اما اکنون وضعیت ایران را به گونه ای دیدم که اگر بخواهم کناره گیری کنم به زیان ایران عزیزمان تمام میشود. آمدم تا به همه وبلاگ نویسان بگویم: روزی صفحه سفید شناسنامه برای من هم موجب افتخار بود ولی اگر این صفحه در این دوره سفید بماند موجب ننگ میشود. ماباید به خاطر نجات ایران هم که شده به کسی غیر از احمدی نژاد رای دهیم. من از تمامی وبلاگ نویسان عزیز که از وضع موجود ناراضی هستند خواهش میکنم این بار تحریم انتحابات را کنار گذاشته و با حظور در پای صندق های رای به باختن احمدی نژادیسم ها کمم کنند. چون تحریم انتخابات این دوره = نابودی هرچه بیشتر ایران عزیزمان می باشد،وارد میدان سیاست شده ام. دوستان عزیزی که می خواهند دلایل نارضایتی من از این دولت را بدانند به تارنگارم(وبلاگم)آمده و نوشته ای که درباره انتخابات نوشته ام را بخوانند. به امید روزهای بهتر،دست آوردها و پیشرفت های بیشر در عرصه های جهانی... ××کوچک فرزند ایران زمین×× بیژن آریا

پرند

...خوشحالم که برگشتی[لبخند]

سمیه

احساس خوشبختی خوب چیزیه!که همه اونو حس نمیکنن!موفق باشی[گل]

شادی تبعیدی

مبینم که تو هم با عنایت به داشته ها ت نگاشتی جیگرتو .. همون موتور کولر و دیگر هیــــــــ چ .......

مهدی

منم خوشبختم. پس بزن قدش. [خداحافظ]

موسیو گلابی

بفرما مطالب قشنگ قشنگ بنویس! یه چیزایی بنویس که ما نفهمیم! تو هم که هی این نفهمیدن ما رو بکوب توی سرمون!! باشه! بالاخره ظرف روزهای آینده دوستان انگلیسی من انتقام این پست‎های خفن رو ازت می‎گیرن، حالا ببین کی گفتم!!

متین

سلام از این که در این کشور زندگی میکنی هم خوشبختی ؟ ( فقط سوال بود . بی هدف بخوانید )